9
Травень 2024року
слово редактора

Травневий інтенсив для бухгалтера

Колеги, запрошую вас на вебінар «Аграрій і готівка: 10 робочих ситу­ацій + відповіді на ваші запитання», що відбудеться 29 травня 2024 року об 11:00. На вебінарі спікер Тетяна Нижник розкаже, за яких умов товаровиробник може працювати з касовими ордерами. Дізнаєтеся, який РРО підійде аграрію та як його зареєструвати. З’ясуєте, за яких умов сільгосппідприємства мають встановити платіжні термінали, а також які штрафи передбачені для порушників правил оформлення розрахунків. Обов’язково залишайте свої запитання у спеціальній формі — дамо відповідь на всі.

На шпальтах свіжого номера журналу наші експерти підготували для вас чимало роз’яснень і корисних порад про те:

Як відомо, пальне — підакцизний товар, обіг якого суворо контролює держава. Тому суб’єкти господарювання з обережністю ставляться до операцій із ним. Через що часто виникають запитання. Пропонуємо ознайомитися зі свіжими рішеннями податківців щодо операцій із пальним. Зокрема, дізнаєтеся, куди сплачувати платіж, аби отримати ліцензію, та за яких ситуацій слід реєструватися платником акцизу.

Радимо вам переглянути правила надання щорічної відпустки у 2024 році. Адже цьогоріч доведеться скоригувати свої звичні правила. Причина — зміни до Закону по відпустки та військовий стан, що вносить свої корективи.

Також допоможемо розібратися, як встановити норми витрат пестицидів та агрохімікатів. Зауважте, що дотримання норм витрат під пильним контролем податківців. Тож тримайте підказки, як унормувати витрати добрив і засобів захисту рослин, аби відстояти податковий кредит з ПДВ.

Якщо залишаться запитання, то телефонуйте на Гарячу лінію Головбух Агро за номером 0 800 21 11 32 або пишіть нам на [email protected].

Радо допоможемо!

З повагою
Наталія Дубчак,
головний редактор
Михайленко Дмитро,
керуючий партнер юридичної компанії «Crowe LF Ukraine», голова Комітету підприємців з податкових питань при Торгово-промисловій палаті України
Кричун Петро,
президент Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, канд. екон. наук (PhD), MBA, CFO групи компаній
Добродій Тетяна,
головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики
Рогозний Сергій,
сертифікований аудитор, юрист, керівник комітету з фінансів Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України
Єфімов Олександр,
адвокат, аудитор, доцент кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, доктор філософії права
Чмерук Микола,
начальник Офісу великих платників податків ДПС
Висіцька Ірина,
адвокат із 20-річним досвідом у сфері земельних відносин, керуюча Адвокатським бюро «Висіцької «ВІВ Лігал»

 Головбух Агро

0 44 586 56 06
0 800 21 12 20

shop.expertus.media

buhplatforma.com.ua

Головний редактор, відповідальний за випуск
Наталія Дубчак
[email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Позиція редакції може не збігатися з позицією автора.

Передрук матеріалів журналу «Головбух Агро», будь-яке їх цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу видавця.

Журнал розповсюджується лише за передплатою, яку можна оформити в редакції

© Цифрове видавництво Експертус, 2024

Київ
2024

№ 9, 2024
Правила роботи Гарячої лінії Головбух Агро